Xbox live hry

WP7 na HTC HD2, Obecná diskuze
Ulixes
Nováček

Xbox live hry

Nový příspěvek od Ulixes » 08 dub 2011 11:31

Dobrý den, jelikož microsoft doted neumožnil nákup aplikací z Market P. v České republice, rozhodl jsem se vyzkoušet si pár aplikací nelegálním stažením... (doufám že mě neodsoudíte(-: ) S ničím není problém dle tohohle návodu: http://wmmania.cz/forum/184/35548/" onclick="window.open(this.href);return false; , nicméně u her, které spadají pod skupinu xbox live, problém je. Nainstaluji je do zařízení, otevřu si Games, kliknu na požadovanou hru, obrazovka na 2 sekundy zčerná a poté mě opět vrátí do výběru her v hubu Games. Nevím si s tím rady, google jsem myslím dostatečně prolezl, na forech není ani zmínka o tomhle problému. Jsem jediný?
Děkuji za vaše případné rady.

Jako offtopic můžete přizpívat tipy na hry. Jak ze sekce xbox live, tak z jiných vývojářských sfér :-)
Děkuji a zdravím, Ulixes

jirkab
Administrátor
Kontaktovat uživatele:

Re: Xbox live hry

Nový příspěvek od jirkab » 08 dub 2011 19:21

Jasně, existence tohoto programu (WP7 3MktPlace) je zmíněna již v půlce ledna zde. Práce s programem mi připadala tak jednoduchá, že jsem neviděl jako nutné dávat nějaký podrobnější postup použití. Proto také nějak nechápu, že někdo složitě řeší aktivaci MP (sice jsem ji po emailu dostal, ale spíše ze zvědavosti jsem si o ni napsal, nicméně je to skoro zbytečné). Není přece problém přijít domů stáhnout aplikaci do PC udělat na M$ "dlouhý nos" a nainstalovat do mobilu po kabelu - byť to bude aplikace zdarma. Ano je nutné mít odemčený telefon, ale to beru jako naprostou nutnost/povinnost.
U některých placených (drahých) aplikací bylo nutné pro jejich zprovoznění provést podepsání, certifikaci, ale jestli to bylo funkční i u her z X-box si už nepamatuji, ale mám za to, že ano. Zatím jsem WP7 vzdal (možná vyzkouším zase za rok, za dva) jako nepoužitelné pro moje potřeby v praxi (Navigace, OM, IM+, Multitasking, pomalost systému - nemožnost vypnutí přechodových animací, kvalitní správu interní paměti bez Zune a co já vím co ještě). Nemožnost kupování placených aplikací mě skutečně netrápí, protože nevidím důvod si něco co je na jiném systému zadarmo kupovat, navíc když je to někdy i přímo v jeho základu :roll: .
Ulixes píše:doufám že mě neodsoudíte
To by mě osobně napadlo jako poslední. Odkazy na warez sice zde na stránkách nepěstuji, ale to je asi tak vše. Protože si myslím, že kdo má potřebu a Google, ten si poradí, takže není nutné odkazovat na něco čeho je na internetu mraky a navíc vždy aktuální.
HTC U11 + (Plus) 128/6GB Ceramic Black Dual SIM: Ofiko O 8.0.0 - 1.24.401.7, S-ON

HTC U11 64/4GB Brilliant Black Dual SIM: Ofiko O 8.0.0 - 2.33.401.10, občasné S-OFF

HTC U11 64/4GB Amazing Silver Singl SIM: Ofiko O 8.0.0 - 2.33.401.10, S-ON

Ulixes
Nováček

Nový příspěvek od Ulixes » 12 dub 2011 08:18

Nejspíš máte pravdu a problém bude v certifikátu u xbox live her... Ale kde takový certifikát k daní hře sehnat, je pro mě neřešitelná otázka :-) Hledal jsem,ale nenašel.
Díky za odpověď:-)

jirkab
Administrátor
Kontaktovat uživatele:

Nový příspěvek od jirkab » 12 dub 2011 13:10

:x Nevykej mi, připadám si pak hrozně starý. :cry:
No a co zkusit použít balík pro certifikaci: Xap_Dll_Signer?
HTC U11 + (Plus) 128/6GB Ceramic Black Dual SIM: Ofiko O 8.0.0 - 1.24.401.7, S-ON

HTC U11 64/4GB Brilliant Black Dual SIM: Ofiko O 8.0.0 - 2.33.401.10, občasné S-OFF

HTC U11 64/4GB Amazing Silver Singl SIM: Ofiko O 8.0.0 - 2.33.401.10, S-ON

Ulixes
Nováček

Nový příspěvek od Ulixes » 12 dub 2011 23:45

Signer jsem zkoušel, ale nějak mi to nefrčí. Postup plním podle mě dobře. Vymažu xml soubor, pak extrahuji všechny dll do složky,tam přes signer upravím, a vrátím je zpět do xap souboru... Ale při pokusu o instal do zařízení mi to píše XAP file is invalid.
Za vykání se omlouvám, tvůj věk to urazit nemělo :-)

Odpovědět