Začínáme.....

WP7 na HTC HD2, Obecná diskuze
THaltof
Nováček
Kontaktovat uživatele:

Začínáme.....

Nový příspěvek od THaltof » 06 čer 2011 17:45

Zdravím,

možná mě někdo znát bude, možná ne. Kdysi jsem měl Samsung Galaxy S, Nokii N97 atd, a prováděl s nimi šílené HW úpravy a i SW. Vše můžete vidět na mém kanálu YouTube kde mám nic TommyHecker. Nyní jsem ale v práci dostal toto zařízení. HTC HD2. Zprvu jsem nebyl moc nadšený jelikož Galaxy S byl na tom co se HW týče a displeje úplně někde jinde. Byl jsem tedy nucen Galaxy S-ko prodat a vzít si toto HTC. A hned po zapnutí jsem změnil názor. Úžasný telefon - ale toto bych psal někde jinde. Teď k věci.

Hned další den jsem si tam nahodil ROMku z HTC HD7 alá Windows Phone 7 a koupil zároveň i Sandisk Micro SDHC 16GB Class 6. Vše dokončeno a vše mi funguje bezvadně. Už se dostávám k tomu co bych potřeboval. ZUNE Software jsem si na PC nainstaloval a nastavil podle potřeby. Vše sesynchronizoval a už mám v telefonu i obrázky, hudbu, videa, nějaké klipy i filmy. Tak a teď má otázka. S čím bych měl začít?

1. Četl jsem něco o odemknutí telefonu. Co to znamená a je to složitá procedura?
2. Je nutné aktivovat Windows 7 na HD2? K čemu je to dobré a také - je to složitá procedura?
3. Fotoaparát zamrzí. Velice špatná kvalita a nefungující autofocus u fotografování - nějaká rada? Nebo to je normální u všech vydaných ROM pro HD2-jku
4. GPS Navigace. Potřebuji nějakou offline s mapou Evropy a hlavně Turn-by-Turn. Nějaké rady?
5. Jak je to s marketplace. Freeware aplikace mohu stahovat. Co ale full verze? Kde je naleznu a jak je do telefonu dostanu, když jsem v ČR a tady se musí čekat na WP7 ve verzi MANGO?

Děkuji všem za odpovědi. Každopádně super práce. Na HD2-jku se dá nahrát snad vše. Od origo WM 6,5 až po Ubuntu :)
HTC HD2 Leo - Metal BLACK Edition - Windows Phone 7 NoDo
16GB Sandisk MicroSDHC 6 Class - Original HTC leather case

Obrázek

jirkab
Administrátor
Kontaktovat uživatele:

Re: Začínáme.....

Nový příspěvek od jirkab » 06 čer 2011 19:33

Myslím, že na všechny tvé dotazy najdeš jasné odpovědi (a hlavně kladné - vše z uvedeného na HD2 jde) v této sekci. Co umí WP7 to umí i HD2 s WP7. Takže nic, ale spoustě uživatelů to nevadí, protože nemají na mobil nějaké velké nároky. Na kvalitní off-line navigace zatím zapomeň. Ta parodie, kterou nabízí (pro nás Evropany cracknutá) aplikace Navigon je v současnosti spíše exkurzí do hluboké historie navigačních aplikací. Husté je také současné prohlášení TomTomu, že se nebude navigací pro tento systém zabývat. Osobně si myslím, že své prohlášení rychle, nejpozději do roka a do dne přepracují, protože si vůbec nějak neuvědomují, že v aplikacích pro mobily je budoucnost, na rozdíl od jednoúčelových navigačních krabiček. Pokud to skončí na OviMaps od Nokie a ta rychle, jasně a kvalitně navigaci kompletně nepřepracuje, tak "bůh s námi a zlé pryč". Pokud někdo někdy skutečně zkoušel tento navigační paskvil a byl spokojený, tak zřejmě nikdy nepoužil skutečnou navigaci anebo...
Vše podstatné především zde, zde a zde.
HTC U12 + (Plus) 64/6GB Ceramic Black Dual SIM: Ofiko O 8.0.0 - 1.25.401.3, S-ON

HTC U11 + (Plus) 128/6GB Ceramic Black Dual SIM: Ofiko O 8.0.0 - 1.24.401.7, S-ON

HTC U11 64/4GB Brilliant Black Dual SIM: Ofiko O 8.0.0 - 2.33.401.19, občasné S-OFF

Odpovědět