Vypínací tlačítko na HTC HD2

WP7 na HTC HD2, Obecná diskuze
Harry14
Začátečník

Vypínací tlačítko na HTC HD2

Nový příspěvek od Harry14 » 09 led 2012 21:17

Dobrý den,
už nějakou dobou jedu na Windows Phone a nemůžu si ho vynachválit. Je to podlě mě asi nejlepší systém vůbec. Akorád bych se rád zeptal na jednu věc. Někde jsem četl že HTC HD2, má údajně spoj digitalizéru a zákaldní desky přímo pod vypínacím tlačítkem (u WP7 hlavní talčítko, bez kterého telefon ani neuzamknu). Na Windows Mobile jsem se proto snažil toto tlačíto používat co nejméně a zamknutí telefonu řešil apliakcí třetí strany. A když jsem chtěl telefon s Windows Mobile probudit tak stačilo zmáčknout jakékoliv tlačítko třeba domeček a probudilo se. Už jsem viděl naživo jednou HD2, které se z ničeho nic pokazil dotyk ale nevím jestli to bylo tím tlačítkem ale dotyčný to talčítko normálně používal a nešetřil ho jako se snažím já. Tak by mě zajímal Váš názor popřípadě zkušenosti. Popřípadě jak se snažit vyhnout používání tohoto talčítka třeba nějakou aplikací napřemápování tlačítek jak to šlou u Windows mobile nebo podobně. Na závěr ještě přikládám odkaz na diskuzi ohledně neragujícího dotyku.

Děkuji za odpověd

Odkaz

jirkab
Administrátor
Kontaktovat uživatele:

Re: Vypínací tlačítko na HTC HD2

Nový příspěvek od jirkab » 09 led 2012 22:03

Tento problém je kus od kusu a zařízení je podle mého od toho, aby se plnohodnotně používalo a ne šetřilo. Za "pár dní" až ho budeš dávat pryč bude úplně jak nové. Není to škoda? :mrgreen: Někdo si třeba stěžoval, že se mu oloupala barva z tlačítek. Po skoro dvou letech jsem neměl na zařízení, které jsem používal ani náznak opotřebení...
Diskuze k tomuto problému je třeba i zde.
Harry14 píše:Windows mobile nebo podobně.
WP již neřeším, ale pokud to nezmění hoši z DFT, tak si myslím, že tlačítko přemapovat nepůjde. Být tebou bych si "užíval" používání tlačítka a neřešil takové prkotiny. Co se má stát se stane. V životě jsou důležitější věci.
HTC U12 + (Plus) 64/6GB Ceramic Black Dual SIM: Ofiko O 8.0.0 - 1.25.401.3, S-ON

HTC U11 + (Plus) 128/6GB Ceramic Black Dual SIM: Ofiko O 8.0.0 - 1.24.401.7, S-ON

HTC U11 64/4GB Brilliant Black Dual SIM: Ofiko O 8.0.0 - 2.33.401.19, občasné S-OFF

Odpovědět