HTC Evo 3D - Nejde zapnout

ropman
Nováček

Re: HTC Evo 3D - Nejde zapnout

Nový příspěvek od ropman » 02 dub 2018 22:52

Je to staré téma, ale stalo se mi teď to samé.
Asi měsíc jsem telefon vůbec nepoužíval (mám nový dualsim). Když jsem ho chtěl na zkoušku pustil, naběhla jen úvodní obrazovka s logem HTC a konec. Zkusil jsem párkrát restartovat, vytáhnout baterku, ...nechat několik hodit v tomto stavu na nabíječce. Nepomohlo. Baterka byla v pořádku, zánovní (změřena multimetrem).

Je to standardní oficiální telefon bez rootu s poslední dostupnou verzí 4.0x (nevím teď přesně). Nikdy jsem tento telefon neupravoval, neflashoval.

Našel jsem si jak udělat hard reset přes VOL DOWN + Power. Objevila se ta správná obrazovka ... a tady jsem to možná podělal. Aniž bych věděl co dělám, tak místo Factory reset (na který je přece vždy čas, jak jsem si myslel) jsem zvolil myslím RECOVERY, už si nejsem jistý. Samozřejmě to neprošlo a když jsem potom zkusil udělat FACTORY RESET tak to přeskočilo na nějakou další volbu v menu a reset neproběhl. Postupně jsem zkusil další volby z menu, FASTBOOT, BOOTLOADER, REBOOT, REBOOT BOOTLOADER ...
Když přestal telefon reagovat, zkusil jsem jinou baterii a s tou jsem se do menu dostal a pak už zase ne. Takže další baterie a tak dále. Baterie jsem měl 4 a vždy po vložení té, která v něm ještě nebyla, telefon naběhl alespoň do servisního menu.

Aktuální stav je, že telefon nereaguje na nic, ani na připojení nabíječky s žádnou baterií.
Zkusil jsem jej nechat s jednou baterií na nabíječce, ale po X hodinách byla akorát baterie vybitá na cca 3V.

Myslíte, že je nějaká šance telefon ještě oživit a jaký postup zkusit použít? Externí nabíječku na baterie nemám. Jak tak čtu, že nejsem sám, komu se to stalo zničeho nic, tak si říkám, jestli tam není nějaké k.rvítko od HTC.

jirkab
Administrátor
Kontaktovat uživatele:

Re: HTC Evo 3D - Nejde zapnout

Nový příspěvek od jirkab » 03 dub 2018 06:34

Nemyslím si. To zařízení je tak staré a kromě některých říší není nic "věčné". Jednoho krásného dne je prostě konec.
Dokud nenabiješ baterii a neuděláš HR, který projde, tak nemá cenu cokoliv řešit. Zkoušet přepínat různé režimy (FB, BL, Recovery) pokud pak nechceš nic dalšího s telefonem řešit je vcelku zbytečné. HR je tak jediné co má smysl řešit. Pokud neprojde, tak pak jedině přeflešovat poslední oficiální ROM přes paměťovou kartu. To je tak poslední co by ještě pomoct mohlo.
HTC U11 + (Plus) 128/6GB Ceramic Black Dual SIM: Ofiko O 8.0.0 - 1.24.401.7, S-ON

HTC U11 64/4GB Brilliant Black Dual SIM: Ofiko O 8.0.0 - 2.33.401.10, občasné S-OFF

HTC U11 64/4GB Amazing Silver Singl SIM: Ofiko O 8.0.0 - 2.33.401.10, S-ON

Odpovědět