Nahrání nové ROM se Sense 4

Harry14
Začátečník

Nahrání nové ROM se Sense 4

Nový příspěvek od Harry14 » 13 úno 2013 09:28

Dobrý den, dostal jsem po bratrovi HTC Sensation. V telefonu je originální systém Android 4 s Sesne 3.6. Chtěl jsem si do telefonu nahrát tuto ROM s Sense 4: http://forum.xda-developers.com/showthr ... ?t=1551714" onclick="window.open(this.href);return false; . Podle fora jsem tedy chtěl použít Revolutionary jenomže mám verzi Bootloaderu 1.27.0000 se kterým Revolutionary neumí pracovat. Na XDA jsem tedy našel tento návod a podle něho jsem všechno udělal: http://forum.xda-developers.com/showthr ... ?t=1632553" onclick="window.open(this.href);return false; . Mám tedy telefon odemčený, udělaný root a nahranou CMW recovery. Jenomže když chci nainstalovat novou ROM tak instalace proběhne v pořádku a telefon se restartuje a začne nabíhat systém ale telefon se zasekne na bootovací obrazovce dané ROM. Vím, že to může nějakou dobu trvat ale nechal jsem telefon tak 30 minut a pořád nic. Zkoušel jsem už dokonce i jiné ROM třeba Viper ale pořád to stejné telefon se zasekne. Nevíte prosím v čem dělám chybu ? Už jsem fakt zoufalý. Jinak ještě doplním že jsem zkoušel udělat S-OFF ale ten mi ani za boha neprošel a to jsem zkoušel i trik s drátkem. :D Ale co jsem na netu našel tak S-OFF nemusím mít, když chci mít custom rom.

Děkuji moc za rady a připomínky

jirkab
Administrátor
Kontaktovat uživatele:

Re: Nahrání nové ROM se Sense 4

Nový příspěvek od jirkab » 14 úno 2013 05:49

Harry14 píše:Ale co jsem na netu našel tak S-OFF nemusím mít, když chci mít custom rom.
Ano to je pravda.
Harry14 píše:Nevíte prosím v čem dělám chybu ?
Nejsem sice věštec, ale nejspíše děláš stejnou chybu jako všichni ostatní, kteří mají stejný problém. Nepostupuješ přesně tak jak uvádí autor ROM. Tzn. nesplnil jsi všechny výchozí podmínky a většinou to je nenaflešování upraveného FW - boot.
HTC U11 64/4GB Brilliant Black Dual SIM: Ofiko N 7.1.1 - 1.27.401.11, občasné S-OFF

HTC U11 64/4GB Amazing Silver Singl SIM: Ofiko N 7.1.1 - 1.27.401.12, S-ON

rendas64
Nováček

Re: Nahrání nové ROM se Sense 4

Nový příspěvek od rendas64 » 15 dub 2013 21:03

Ahoj, dovolím si jednu radu z vlastní čerstvé zkušenosti. Zkus místo CWM nainstalovat 4ext recovery. Někde jsem se dočetl, že by si měla poradit s S-ON a od té doby, co to používám, přestaly mi problémy s instalací alt.ROM.

Odpovědět