Samovolné přenastavování tónů

kumstikf
Nováček
Kontaktovat uživatele:

Samovolné přenastavování tónů

Nový příspěvek od kumstikf » 08 kvě 2012 12:04

Zdravím a prosím o radu.
Po každé když telefon připojím k PC pomocí kabelu (možná i jindy,ale s kabelem jsem to vysledoval) tak se mi samovolně přenastaví tóny které mám přiřazené k jednotlivím kontaktům a také hlavní vyzváněcí tón. Nemá někdo radu jak tomu předejít, nebo v čem je chyba?
Díky

jirkab
Administrátor
Kontaktovat uživatele:

Re: Samovolné přenastavování tónů

Nový příspěvek od jirkab » 08 kvě 2012 20:11

Určitě je řešení.
Jakou verzi ROM používáš (na ICS by tento problém snad měl být minimalizovaný) a máš zařízení s rootem? Pokud ano, tak vyzváněcí tóny nakopíruj z paměťové karty do zařízení do složky system/media/audio/.... Toto řešení používám. Řešeno v #1.12 (#1.9) zde. Takto nakopírované zvuky do interní paměti zařízení standardně vyber přes nastavení zvuků. Tyto zvuky se již nemají šanci přenastavovat. Celý problém je totiž způsobený tím, že když zařízení odebereš kartu a připojíš k PC, zvuky se nastaví na defaultní z interní paměti zařízení.
Pokud nemáš root mělo by snad pomoci vybrat příslušný zvuk přes aplikaci Hudba->dlouze podržet prst na názvu zvuku a z rozbalené nabídky vybrat možnost Nastavit jako vyzváněcí tón.
Pak by jsi třeba mohl vyzkoušet nějaký externí program pro rozšířené možnosti nastavení vyzvánění. Na marketu určitě pro tuto funkci bude kupa programů. Co třeba Ringo: Ringtones & Text Tones?
HTC U11 64/4GB Brilliant Black Dual SIM: Ofiko N 7.1.1 - 1.27.401.11, občasné S-OFF

HTC U11 64/4GB Amazing Silver Singl SIM: Ofiko N 7.1.1 - 1.27.401.12, S-ON

Odpovědět