HTC HD2-nefunkční dotyk

jaryn1966
Nováček

HTC HD2-nefunkční dotyk

Nový příspěvek od jaryn1966 » 15 čer 2014 10:17

Zdravím, prosím o vyřešení následujícího problému: Odešel mi na mém HD2 digitizér, přes ebay jsem objednal už zrovna komplet displej i s digitizérem, po jeho výměně a složení telefonu však dotyk nefunguje. Nejdříve mě napadlo, že by se po výměně měl udělat hardreset a následně kalibrace displeje, ale pak jsem se na nějakých zahraničních stránkách dočetl, že pokud je digitizér dodaný např. z Číny, nebo z Hongkongu, tak u zdejších telefonů jej nerozezná ovladač nebo něco podobného a je potřeba přes sd kartu aktualizovat ovladač přes nějaký soubor PG58DIAG.nbh. Psali to tam sice v souvislosti s telefonem HTC Sense, ale je dost možné, že by se něco podobného mohlo týkat i Lea. Přesně to samé se mi už jednou stalo, ale myslel jsem si, že číňan asi poslal vadný kus, tak jsem se na to vykašlal, digitizér odlepil a použil alespoň displej. Jenže teď opět, tak nevím... Díky za případnou odpověď a radu.

jirkab
Administrátor
Kontaktovat uživatele:

Re: HTC HD2-nefunkční dotyk

Nový příspěvek od jirkab » 15 čer 2014 23:09

Na tomto telefonu jsem takovou operaci neprováděl, ale na mnoha telefonech na kterých jsem výměnu buď pouze dotykové vrstvy anebo komplet celého displeje dělal, tak nikdy po zapojení nenastal jediný problém.
Takže hledej problém někde jinde (kalibrace to určitě není).
jaryn1966 píše:PG58DIAG.nbh
:o To je bez aplikace na konkrétní typ nic neřešcí zbytečnost: Pro HTC HD2 je správný název LEOIMG.NBH, ale to je nespíše stejně jedno. Buď ti číňan poslal nefunkční věc - to se občas stane anebo je problém na desce telefonu.
HTC U12 + (Plus) 64/6GB Ceramic Black Dual SIM: Ofiko O 8.0.0 - 1.21.401.3, S-ON

HTC U11 + (Plus) 128/6GB Ceramic Black Dual SIM: Ofiko O 8.0.0 - 1.24.401.7, S-ON

HTC U11 64/4GB Brilliant Black Dual SIM: Ofiko O 8.0.0 - 2.33.401.10, občasné S-OFF

Odpovědět